Újra szólhat az Európa Rádió Miskolcon

Megpályázták és megnyerték a 90,4 MHz-es frekvenciát

Az Európa Rádió szolgáltatója, az Európa Rádió Nonprofit Közhasznú Kft. lett a Miskolc 90,4 MHz frekvenciára kiírt pályázat nyertese a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsának döntése szerint.

radios.jpg.500x500_q85.jpg

Lezárta a Médiatanács a körzeti Miskolc 90,4 MHz frekvencia közösségi jellegű használatára kiírt rádiós pályázati eljárást, amelyet az Európa Rádió Nonprofit Közhasznú Kft. nyert. A frekvencián korábban is a református rádió sugárzott, de mivel frekvenciahasználati jogosultsága lejárt, idén tavasszal pár hét adásszünetre kényszerült a borsodi megyeszékhelyen.

Miskolcon és vonzáskörzetében július 15-től lehet majd újra fogni a 24 órás földfelszíni adást. A központi műsorelemeken túl délelőtt 7 és 9, valamint délután 3 és 5 óra között helyi vonatkozású témákkal várják a hallgatókat.

Az Európa Rádió

műsora online is követhető az europaradio.hu oldalon.