A szabadságot ünnepli a Csillagpont idei témadala

Pörgős ütemek, fülbemászó refrén, mély mondanivaló – ez a Szabadság, a Csillagpont idei témadala. A találkozó idei témájához igazodva a debreceni Első Lépés zenekar, vagyis a CSP Band írta meg a fesztivál slágerét.

A küzdelmek és örömök mélységéről és magasságáról, valamint a megváltó szabadságról szóló szöveghez klip is készült. A videó a Csillagpont helyszíneit is bemutatja, a fesztiválnak otthon adó Debreceni Egyetem campusán.

A Csillagpont a Kárpát-medence legnagyobb református fesztiválja, amin kétévente több ezer fiatal vesz részt. A táborozók áhítatokon, lelki témájú előadásokon kötetlenül gondolkodhatnak együtt Istenről és a világról, a szabadidős programokon pedig közösen alkothatnak, sportolhatnak, játszhatnak. A Csillagponton a fiatalok a saját nyelvükön kaphatnak útmutatást, hogy hitre jutva vagy hitükben megerősödve térjenek vissza saját közösségükbe.

A fesztiválon 14 és 35 év közötti fiatalok vehetnek részt a járványügyi előírások betartásával.

Jegyeket és bérleteket a Csillagpont honlapján, valamint a helyszínen lehet vásárolni.