Konferencia a Gyökössy Intézet elmúlt húsz évéről (videó)

Az MTVA Lét-Ige című műsorának tudósítása

A lelkipásztorok szolgálatuk során sokszor némán hordoznak súlyos lelki terheket, ezért különösen fontos, hogy miközben a hívek mellett állnak a veszteségek, kudarcok, személyes tragédiák feldolgozásában, ők is kaphassanak segítséget. Nekik és azoknak is támaszt nyújt a Magyarországi Református Egyház Gyökössy Endre Intézete, akik elakadtak életük valamely területén, nehézségeket élnek meg kapcsolataikban, vagy szeretnének Istennel való kapcsolatukban elmélyülni.

Az immáron húszéves szolgálatot és azt, hogy Isten mindig ad segítőket, május végén ünnepelték meg a Ráday Házban. Az eseményen az MTVA Lét-Ige című műsorának stábja is ott volt. Az elkészült tudósítás a napokban került fel a közmédia Bizony, Isten! nevű YouTube-csatornájára. Nézzék vissza velünk!