Czine Ágnes folytatja a megkezdett munkát a Károli-egyetemen

A Károli Gáspár Református Egyetem szenátusa 2021. február 22-i ülésén megbízta Czine Ágnes oktatási rektorhelyettest a rektori feladatok ellátásának folytatásával. A kinevezésről szóló szenátusi határozat 2021. február 23. napján lépett hatályba.

20210222_Karoli_valogatas-1.jpg

Czine Ágnes alkotmánybíró 2020. június 5-től vezeti megbízott rektorként a Károli Gáspár Református Egyetemet, az intézmény szenátusa e feladatok folytatásával bízta meg 2021. február 22-i ülésén.

A rektori feladatok ellátásával megbízott oktatási rektorhelyettes a szenátusi ülésen köszönetet mondott Bogárdi Szabó Istvánnak és Huszár Pálnak, a Magyarországi Református Egyház Zsinata leköszönő lelkészi és világi elnökének az egyetemért végzett szolgálataikért, valamint köszöntötte Balog Zoltánt és Molnár Jánost, a Zsinat február 17-én megválasztott elnökeit.

A hír bővebben a Károli Gáspár Református Egyetem oldalán olvasható.