Havi ösztöndíjra pályázhatnak a leendő óvodapedagógusok

Ösztöndíj- és mentorprogramot hirdet az Magyarországi Református Egyház Országos Óvodaprogram Irodája. A pályázat célja a pedagógus-utánpótlás biztosítása a magyarországi református fenntartású óvodákban. A kétszer öt hónapon át folyósított, fejenként havi 50 ezer forintos támogatásra minden olyan hazai óvodapedagógus-képzésben részt vevő végzős hallgató jelentkezhet, aki vállalja, hogy a kiíró által javasolt, vagy maga által megjelölt református fenntartású intézményben tölti hosszú gyakorlatát, és a közzétett listáról választott református fenntartású intézményben kezdi meg gyakornoki idejét.

Pályázni 2021. szeptember 15-éig lehet, kizárólag elektronikus úton az osztondij@reformatus.hu e-mail címen. A beérkezett jelentkezések elbírálásának határideje: 2021. október 8. További információk: https://www.orszagosovodaprogram.hu/osztondijprogram/