Közéleti Kollégium protestáns fiatalok részére

Szeptember 9-ig lehet jelentkezni a Ravasz László - Ordass Lajos Közéleti Kollégiumra, amely 2011 szeptemberében indul 18-35 év közötti protestáns fiatalok számára.

A képzés célja a közélet, a közszolgálat iránt érdeklődő hívő fiatalok felkészítése politikai, közigazgatási, közösségvezetői hivatásuk betöltésére. 

A két éves képzés alatt, a hétvégi alkalmakon (egy félévben 3-4) parlamenti gyakorlatokon, előadásokon, készségfejlesztő tréningeken, közösségépítő programokon sajátíthatják el az érdeklődők a különböző ismereteket.

A kollégium sajátossága a református, evangélikus politikusok, egyházi vezetők és szakemberek részvétele, továbbá elméleti és gyakorlati ismeretek megszerzése közéleti szereplőktől. A képzésen résztvevőket  széleskörű, választható tematika várja: jogi, politológiai, teológiai, gazdasági, média kommunikációs, személyiségfejlesztő modulok, valamint idegen nyelvű előadások is.

A képzéssel kapcsolatosan érdeklődni és jelentkezni e-mailben lehet a rokk@kdf.hu címen 2011. szeptember 9-ig.

További információk a Ravasz László - Ordass Lajos Közéleti Kollégiumról itt érhetők el.