Még mindig lehet jelentkezni a ROKK-ra!

A nagy érdeklődésre való tekintettel szeptember 15-ig lehet jelentkezni a Ravasz László – Ordass Lajos Közéleti Kollgéiumra (ROKK). 

A ROKK 2011 őszén indul 18-35 év közötti protestáns fiatalok  számára. A képzés célja a közélet, a közszolgálat iránt érdeklődő  hívő fiatalok felkészítése politikai, közigazgatási, közösségvezetői hivatásuk betöltésére.

 

A két éves képzés alatt, a hétvégi alkalmakon (egy félévben 3-4) parlamenti gyakorlatokon, előadásokon, készségfejlesztő tréningeken, közösségépítő programokon sajátíthatják el az érdeklődők a különböző ismereteket.

A kollégium sajátossága többek között református, evangélikus politikusok, egyházi vezetők és szakemberek részvétele.

Jelentkezni a rokk@kdf.hu email-címen szeptember 15-ig lehet.

További információ a rokk.kdf.hu címen, illetve az alábbi mellékletben olvasható.