Pótfelvételit hirdet a Károli Gáspár Református Egyetem

A pótfelvételi keretében a szeptemberben induló képzésekre azok jelentkezhetnek, akik a 2011. évi általános felvételi eljárás során nem nyújtották be jelentkezésüket, vagy nem nyertek felvételt egyetlen felsőoktatási intézménybe sem.

Jelentkezni elektronikusan: e-felvételivel vagy papír alapú jelentkezési lap kitöltésével és postára adásával lehet. A pótfelvételi eljárásra külön jelentkezési lap készült, amelyet a pótfelvételi képzéseket meghirdető felsőoktatási intézményekben, az Educatio Ügyfélszolgálatán és az Oktatási Hivatal Ügyfélszolgálatán lehet beszerezni. Korábbi felsőoktatási felvételi eljárások jelentkezési lapjai nem használhatók a jelentkezéshez! Fobtos, hogy ez alkalommal jelentkezés csak egy helyre nyújtható be!

A pótfelvételi benyújtásának határideje: 2011. 08. 09. 

A Károli Gáspár Református Egyetem képzéseiről bővebb információt az alábbi elérhetőségeken kaphatnak: Központi Információs vonal: Tel.: +36 1 455 068, E-mail:felveteli@kre.hu, továbbá  a következő weboldalon: www.kre.hu