Pótfelvételit hirdet a Károli-egyetem pedagógiai kara

A nem hitéleti szakokra augusztus 6-ig, a hitéleti képzésekre augusztus 18-ig lehet jelentkezni. Az intézmény arra kéri a lelkipásztorokat, intézményvezetőket, presbitereket, gyülekezeti tagokat, hívják fel a környezetükben élők figyelmét is a pedagógiai kar képzéseire.

Az intézmény által meghirdetett pótfelvételi a hitéleti (hittanoktató, kántor, református közösségszervező, valamint nem hitéleti (tanító, közösségszervezési) képzéseket, továbbá a neveléstudományi mesterképzési szakot, illetve szakirányú továbbképzési szakjait (pl. a református hit- és erkölcstanoktatói) érinti.

A Károli Gáspár Református Egyetem (KRE) Pedagógiai Kara arra kéri a lelkipásztorokat, intézményvezetőket, presbitereket, gyülekezeti tagokat, hívják fel a környezetükben élők figyelmét is a KRE Pedagógiai Kara képzéseire, szólítsák meg azokat, akiket a megfelelő képzettség birtokában rövidebb vagy hosszabb távon a gyülekezetekben, illetve a gyülekezeti fenntartású intézményekben szolgálatba állíthatnak.

További információk a pk.kre.hu oldalon érhetők el.