Még jelentkezhet gyülekezetével a Kárpát-medencei Református Ifjúsági Imaéjjelre!

A Kárpát-medence minden szegletéből kapcsolódhatunk egymáshoz az ima által – hívják fel a figyelmet az esemény szervezői, a Magyarországi Református Egyház Zsinati Ifjúsági Osztályának munkatársai.

kárpát_medencei_ifjúsági_imaéjjel

Fotó: MRE Zsinati Ifjúsági Osztály

Az imaéjjel célja, hogy minden résztvevő a saját közösségén belül tudja megélni az egységet azáltal, hogy a gyülekezetén, ifijén belül maradva egy éjszakán át együtt imádkozik, beszélget, dicsőít a társaival, így pedig több száz fiatallal, de elsősorban Istennel vállal közösséget.

Az alkalmat bárki megszervezheti. Amennyiben részt venne az alkalmon a gyülekezetével, töltse ki az ide kattintva elérhető űrlapot! Az ifjúsági osztály csapata egy-két munkanapon belül jelentkezik az imaéjjel teljes anyagával, hogy megkönnyítsék a felkészülést. A jelentkezőket arra kérik a szervezők, hogy amennyiben nem megfelelő számukra a megadott időpont, kínáljanak fel alternatívákat.

Az október 27-én esedékes közös esemény linkjét itt találja!

Az imaéjjel idei témája: Az Út. „Válaszd hát az életet, hogy élhess te is és utódaid is!” (5Móz 30,19)