Tegyük szebbé a rászoruló gyermekek ünnepét

Folytatódik a Nyilas Misi-pakkok gyűjtése december közepéig. A cipősdobozokban használt, de jó állapotú, vagy újonnan vásárolt játékokat, írószereket, édességeket, cipőt, sapkát, sálat gyűjt a Magyar Református Szeretetszolgálat.

A dobozokkal azokat a kisgyermekeket szeretné meglepni a szervezet, akik kimaradtak az idei Kívánságlista programból. A cipősdobozokból a határon túlra is juttat a Magyar Református Szeretetszolgálat (MRSZ). Az adományozóktól annyit kérnek, hogy tüntessék fel, kisfiúnak vagy kislánynak lett összeállítva a csomag, és milyen életkorú gyermek számára készítettek össze ajándékot.

Nyilas Misi pakkok (f.MRSZ)

Fotó: Magyar Református Szeretetszolgálat

A csomagok leadhatók személyesen december 15-ig az MRSZ országos irodáiban (Budapest, Debrecen, Szeged, Ózd, Alsóörs), továbbá számos gyülekezet és oktatási intézmény is csatlakozott gyűjtőpontként. Aki ajándékozna, érdeklődhet a lelkipásztoránál, hogy egyházközségükben leadhatók-e a Nyilas Misi-pakkok.