Szombaton kísérik utolsó útjára Szűcs Ferenc professzort

December 5-én, szombaton délelőtt 11 órakor vesznek búcsút Szűcs Ferenc professzortól, a járványügyi előírások betartása mellett, szűk családi körben. A szertartás ravatalozónál kezdődő perceit online, a reformatus.hu főoldalán követhetik élőben.

Életének 79. évében, múlt hétfőn, Teremtő ura hazahívta Szűcs Ferenc református lelkészt, professzor emeritust, a Károli Gáspár Református Egyetem korábbi rektorát.

In memoriam Sz

Szűcs Ferenctől december 5-én délelőtt 11 órakor vesznek búcsút az Őrszentmiklósi temetőben (Őrbottyán). A szertartást a járványügyi előírások betartása mellett, szűk családi körben tartják, online közvetítéssel, amelyet a reformatus.hu főoldalán élőben követhetnek. Életéről hálaadó istentisztelet keretében később fognak megemlékezni.

A szertartás ravatalozónál kezdő szakaszát a http://www.reformatus.hu címlapján, valamint a https://youtu.be/gOn6GqNN4W8 linken követhetik.

Az elhunyt végakaratának megfelelően a koszorúmegváltás rászoruló teológushallgatók támogatását szolgálja. Letéti számlaszám: (IBAN: HU11) 10701379-69299131-50200009 (dr. Szűcs Tamás). Emlékeiket ezen az oldalon tudják megosztani.