Videón és képeken a XVIII. Református Zenei Fesztivál második napja

Szombaton is folytatódótt a XVIII. Református Zenei Fesztivál. A rendezvény hat helyszínén hatvan program: klasszikus, könnyűzenei és jazzkoncertek, népzene, orgonamaraton, kórustalálkozó, illetve egyházzenei előadások is várták az érdeklődőket.

Szombaton is remek programok vártak azokra, akik kilátogattak a XVIII. Református Zenei Fesztivál helyszíneinek valamelyikére. A Bakáts tér délelőtt a gyerekeknek és a családoknak kínált értékes programokat, ahonnan délután népzenei kísérettel sétált át a publikum a Ráday Házba, miközben a Kálvin téri református templom orgonamaratonnak adott helyet. A Ráday Házban református kórustalálkozó, fotókiállítás, konferenciák és előadások, valamint borkóstoló várta az arra nyitottakat.

Képgalériánk a szombati eseményekről a képre kattintva nyitható meg.