Álláshirdetések

Munkát keres egyházunkban? Itt találja az épp meghirdetett állásainkat.

Beruházási műszaki projektvezető

Az egyházkerület illetékességi területén megvalósuló beruházási projektek műszaki vezetésére keresi új munkatársát a Dunamelléki Református Egyházkerület Beruházási Főigazgatósága. Olyanok jelentkezését várják, akik érdeklődést és elhivatottságot éreznek az épített egyházi infrastruktúra fejlesztése, valamint az épített egyházi örökség megújítása mellett, valamint részt kívánnak venni nagyívű egyházkerületi kiemelt beruházások és feladatok előkészítésében és végrehajtásában.

Projektkoordinátort keres a Dunamelléki Református Egyházkerület

Olyan jelentkezőket várnak, akik érdeklődést és elhivatottságot éreznek az épített egyházi infrastruktúra fejlesztése, valamint az épített egyházi örökség megújítása mellett, valamint részt kívánnak venni nagyívű egyházkerületi kiemelt beruházások és feladatok előkészítésében és végrehajtásában.

Középiskolai tanárt keresnek Debrecenben

A Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona pályázatot hirdet angol–bármely szakos középiskolai tanár állásra. Jelentkezni május 13-ig lehet.

Iskolaigazgatót keresnek Miskolcon

A Miskolc-Tetemvári Református Egyházközség intézményvezetőt keres a fenntartásában működő miskolci Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvodába. A megbízás határozott időre, 2022. augusztus 15-től 2027. augusztus 15-ig szól, jelentkezni május 15-ig lehet.

Egyházfi(?) kerestetik

Megújult templomépülete rendben és tisztán tartására keres új munkatársat a Budahegyvidéki Református Egyházközség.

További tartalmak