Légy részese a Bárkának!

A Magyarországi Református Egyház idén hatodik éve rendezi meg a Bárka tábort. A szociális szempontból hátrányos gyermekeket felkaroló program vezetéséhez a szervezők önkénteseket keresnek.

A tábor minden gyermeknek lehetőséget szeretne nyújtani a felhőtlen táborozásra sok játékkal, élménnyel és fejlesztő programmal. A szervezők nagymértékben építenek a jelentkező önkéntesek odaadó szolgálatára, akik a gyerekek testi-lelki fejlődésében segítenek majd hat napon keresztül. A tábor megvalósulását olyan szakmai csoportok támogatják, mint például a Kalandok és Álmok Szakmai Műhely, amely közel húszéves tapasztalattal rendelkezik, illetve az UNICEF Magyarország, a világ egyik legnagyobb gyermekjogi szervezete. A Bárka tábor egy missziós terület is, amely lehetőséget biztosít a fiataloknak arra, hogy megismerjék az evangéliumot.

Balog Zoltán

Balogh Zoltán dunamelléki püspök a Bárka táborban

Fotó: barkatabor.hu

A szervezők március 10-ig várják az önkéntesek jelentkezését a nyári szolgálatra.